Contact

 fineergodom@kape.gov.pl

 

Persoane de contact pentru fiecare organizație:


Kiril Raytchev
 kraytchev@econoler.com


Eloise Stancioff
 eloise.stancioff@ekubirojs.lv


P. Penev
 p.penev@yatrusanalytics.com


Anna Mazur
 amazur@kape.gov.pl


Mattig Slovakia
info@mattig-management.sk
Mattig Romania
wiegand.fleischer@mattig-tm.ro

Fcubed
Asen Charliyski
 asen@fcubed.eu

AEA
Hirtl Andreas
 andreas.hirtl@energyagency.at

NFOSIGW
Katarzyna Rutkowska-Newman
 katarzyna.rutkowska@nfosigw.gov.pl

 


 


Vă rugăm să selectați toate modalitățile pe care doriți să le auziți de la FinEERGO-Dom:


Vă puteți dezabona oricând făcând clic pe linkul din subsolul e-mailurilor noastre. Pentru informații despre practicile noastre de confidențialitate, vă rugăm să vizitați site-ul nostru web.

Folosim Mailchimp ca platformă de marketing. Făcând clic mai jos pentru a vă abona, recunoașteți că informațiile dvs. vor fi transferate către Mailchimp pentru procesare. Aflați mai multe despre practicile de confidențialitate ale Mailchimp aici.