Kontakti

 fineergodom@kape.gov.pl

 

Katras organizācijas kontaktpersona:


Kirils Raytchev
 kraytchev@econoler.com


Eloise Stancioffa
 eloise.stancioff@ekubirojs.lv


Plamen Penev
 p.penev@yatrusanalytics.com


Anna Mazur
 amazur@kape.gov.pl


Mattig Slovakia
info@mattig-management.sk
Mattig Romania
wiegand.fleischer@mattig-tm.ro

Fcubed
Asen Charliyski
 asen@fcubed.eu

AEA
Hirtl Andreas
 andreas.hirtl@energyagency.at

NFOSIGW
Katarzyna Rutkowska-Newman
 katarzyna.rutkowska@nfosigw.gov.pl

 


 


Lūdzu, atlasiet visus veidus, kā Jūs vēlētos saņemt jaunumus no FinEERGo-Dom:


Abonementu var atcelt jebkurā laikā, noklikšķinot uz saites e-pasta ziņojumu kājenē. Lai iegūtu informāciju par mūsu konfidencialitātes praksi, lūdzu, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni.

Mēs izmantojam Mailchimp kā savu mārketinga platformu. Noklikšķinot zemāk, lai abonētu, jūs piekrītiet, ka Jūsu informācija tiks pārsūtīta Mailchimp apstrādei. Uzziniet vairāk par Mailchimp konfidencialitātes praksi šeit.