Kontakt

 fineergodom@kape.gov.pl

 

Osoby do kontaktu:


Kiril Raytchev
 kraytchev@econoler.com


Eloise Stancioff
 eloise.stancioff@ekubirojs.lv


P. Penev
 p.penev@yatrusanalytics.com


Anna Mazur
 amazur@kape.gov.pl


Mattig Slovakia
info@mattig-management.sk
Mattig Romania
wiegand.fleischer@mattig-tm.ro

Fcubed
Asen Charliyski
 asen@fcubed.eu

AEA
Hirtl Andreas
 andreas.hirtl@energyagency.at

 


 


Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych wiadomości e-mail. Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności TUTAJ.

Używamy Mailchimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że Twoje informacje zostaną przesłane do Mailchimp w celu przetworzenia. Dowiedz się więcej o praktykach prywatności Mailchimp tutaj.