Kontakt

 fineergodom@kape.gov.pl

 

Kontaktná osoba pre každú organizáciu:


Kiril Raytchev
 kraytchev@econoler.com


Eloise Stancioff
 eloise.stancioff@ekubirojs.lv


P. Penev
 p.penev@yatrusanalytics.com


Anna Mazur
 amazur@kape.gov.pl


Mattig Management Partners Slovakia
info@mattig-management.sk
Mattig Management Partners Romania
wiegand.fleischer@mattig-tm.ro

Fcubed
Asen Charliyski
 asen@fcubed.eu

AEA
Hirtl Andreas
 andreas.hirtl@energyagency.at

 


 


Vyberte všetky spôsoby, ktorými chcete dostávať novinky od FinEERGO-Dom:


Odhlásiť sa môžete kedykoľvek kliknutím na odkaz na konci našich e-mailov. Informácie o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej stránke.

Ako marketingovú platformu používame Mailchimp. Kliknutím na prihlásenie na odber potvrdzujete, že vaše informácie budú prenesené do služby Mailchimp na spracovanie. Viac informácií o postupoch ochrany osobných údajov spoločnosti Mailchimp nájdete tu.